Partneriai

„Bazzarr” programėlėje galite įsigyti produktų, kuriuos jums siūlo ekologiškų ir kitokių ūkių savininkai, atstovai turgavietėje, vietiniai gamintojai, kūrėjai ir smulkieji verslininkai. Mūsų tiekėjai siūlo ne tik natūralius ir mūsų stalui įprastus produktus, bet ir išskirtinius gaminius gurmaniško skonio mėgėjams. Kviečiame susipažinti su mūsų partneriais ir tiekėjais.

Ar jūsų pirkinių sąraše dažnai atsiduria šviežia žuvis? Jei taip, jums greičiausiai pažįstama patirtis, kai žuvies skyriuje ieškote šviežiausios žuvies, kilnojate žuvies žiaunas, apžiūrite akis bandydamas nuspėti, kelių dienų šviežumo vienas ar kitas vakarienės variantas? Renkantis žuvį pas Vygantą šitų gudrybių neprireiks. Jis tiekiama šviežia žuvis keliauja į geriausius Vilniaus restoranus. Čia niekada nerasite sugedusios žuvies. Viskas yra šviežia ir kokybiška. Žuvis jūsų pirkinių krepšelyje atkeliaus išvalyta, paruošta, saugiai supakuota, o mūsų kurjeris pristatys ją šaltkrepšyje.
Jautienos skyreliui vadovauja Romanas. Jis atstovauja keletą vietinių ūkių. Kadangi jam svarbus kiekvienas klientas, dėl kokybės ir šviežumo į kompromisus neina. Todėl jo tiekiami mėsos produktai visada švieži ir aukštos kokybės. Jeigu jūsų šios savaitės meniu numatyti patiekalai su jautiena ar veršiena, neaplenkite jautienos skyrelio.
„Maži mamutai" – tai rankų darbo, gurmaniški maisto pagardai, marinatai, užtepėlės. Mėgstantiems natūralius, išskirtinio skonio produktus rekomenduojame paragauti „Maži mamutai" produkcijos. Kuo jie skiriasi iš siūlomų didžiuosiuose prekybos centruose? Visų pirma – visi pagardai gaminami su didžiule meile maistui. Be to, gaminami tik iš natūralių žaliavų, nenaudojami stiprikliai, rišikliai ar dažikliai. Taigi tai 100 % natūralūs produktai.
„Strazdų žaliasis auksas” – tai ekologiškame ūkyje užaugintos kanapės ir jų produktai. Ne paslaptis, kad tiek kanapių sėklos, tiek kanapių sėklų aliejus yra labai vertingi produktai. Kanapių aliejus tinka ne tik maistui pagardinti. Tai ir natūralūs maisto papildai. Kanapių aliejus gausus mūsų organizmui reikalingų medžiagų: omega-3, omega-6 ir omega-9, taip pat vitaminų D, B ir E. Kanapių sėklos pelnytai vadinamos supermaistu, nes tai augalinių baltymų šaltinis, praturtintas omega rūgštimis ir kitais mikroelementais.
MB “Graikas” – tai šeimos įkurtas verslas, kuriam atstovauja Simas Lietuvininkas. Vilniaus Halės turguje šeima prekiauja produktais iš vietinių Graikijos ir Kretos ūkininkų, taip pat gerai žinomų stambesnių gamintojų. Kokybė svarbiausia, todėl visi produktai yra švieži ir skanūs. Tai paliudyti gali nuolatiniai „Graiko” klientai visoje Lietuvoje.
Marija ir Dalia – mama ir dukra – dvi visada besišypsančios ir energingos moterys, kurios mūsų parduotuvės lentynas papildo raugintais maisto produktais. Mes tikri, kad jų šypsenos ir energija neblėsta dėl raugintose daržovėse esančių vitaminų, oksidantų, natūralių probiotikų ir prebiotikų, kurie ypač svarbūs šaltuoju periodu. Daržoves moterys ruošia pačios, todėl yra natūralios, be jokių nereikalingų priedų.
Išskirtiniai Zinovijaus siūlomi produktai – ekologiški, laisvai laikomų vištų kiaušiniai. Kiaušiniai pažymėti eko ženklu. Zinovijus taip pat siūlo ir išskirtinių kepinių. Ruginė bemielė duona, tradicinis lietuviškas pyragas ar kareiviška duona praturtins jūsų pusryčių stalą.
Kiauliena iki šiol yra populiariausia mėso rūšis Lietuvoje. Kristina atstovauja kelis vietinius kiaulių ūkius, todėl kieuliena jos prekių lentynoje visada kokybiška. Kiekvienam iš mūsų svarbu, kad mėsa būtų švieži, o dažnam – kad būtų lietuviška. Kristina prekiauja visus šiuos kriterijus atitinkančiais mėsos produktais.
„Say Cheese” – tai specializuota sūrių parduotuvė, įsikūrusi Halės turgavietėje. Šios parduotuvės lentynose karaliauja įvairių rūšių sūris. Tai gali būti kietasis sūris, puskietis sūris, minkštasis sūris, o gal šviežias ar pelėsinis sūris. Sūriai į Lietuvą atkeliauja iš tokių šalių kaip Nyderlandai, Italija, Šveicarija, Prancūzija, Belgija, Didžioji Britanija, Ispanija. Taigi kiekvienas gali atrasti savo mėgiamą skonį, išbandyti vis kažką naujo ir netikėto. Jeigu iki šiol sūris tebuvo pagardas sumuštiniams ar picai, tuomet pats laikas susipažinti su šiuo ypatingu produktu iš arčiau.
Švieži sezoniniai vaisiai ir daržovės ne vienam iš mūsų yra apsilankymo turguje priežastis. Paprastai tikimės, kad čia atrasime vietinių ūkininkų, kurie pasiūlys pačių užaugintų vaisių ar daržovių. Būtent tokie maisto produktai guli Sdislavos ir Linos lentynose.
Šiame skyrelyje rasite krautuvėlės „Geras kromelis” gėrybių. Kuo ši krautuvėlė ypatinga? Čia galite įsigyti tikrų tikriausių Užkaukazės gėrybių. Aukščiausios kokybės sultys, daržovės, įvairūs pagardai ir uogienės – visa tai atkeliauja tiesiai iš Armėnijos, Turkijos, Sakartvelo ir Azerbaidžano. Jei vertinate kokybiškus, vietinių gamintojų produktus iš šiltųjų kraštų, paragaukite „Gero kromelio” siūlomų produktų.
„Vilko Kombucha” yra pirmoji lietuviška rankų darbo kombučia. Šiandien kombučia gėrimai yra gaminami įvairių skonių. Mūsų programėlės pagalba galite įsigyti kanapėlės, juodųjų serbentų, rožės ar mango skonių kambučios. Išbandykite šio nuostabaus Lietuvoje tik pradedančio populiarėti gėrimo. Tai ir skanus, ir sveikas gėrimas, kuris nustebins jus ir jūsų draugus.