Strazdų žaliasis auksas – Kanapių produktai

Kanapių sėklos, lapai ir aliejus ant stalo su vaisiais

„Strazdų žaliasis auksas” – tai ekologiškame ūkyje užaugintos kanapės ir jų produktai. Ne paslaptis, kad tiek kanapių sėklos, tiek kanapių sėklų aliejus yra labai vertingi produktai. Kanapių aliejus tinka ne tik maistui pagardinti. Tai ir natūralūs maisto papildai. Kanapių aliejus gausus mūsų organizmui reikalingų medžiagų: omega-3, omega-6 ir omega-9, taip pat vitaminų D, B ir E. Kanapių sėklos pelnytai vadinamos supermaistu, nes tai augalinių baltymų šaltinis, praturtintas omega rūgštimis ir kitais mikroelementais.

„Strazdų Žaliojo aukso” ūkį įkūrė Titas ir Eglė. Švieži kanapių produktai, kaip teigia šeima, šiuo metu yra jų gyvenimas ir pagrindinė veikla. Jiems rūpi švari Lietuvos gamta, todėl bendradarbiauja su ūkiais, kuriems pirmiausia rūpi ne kiekybė, o kokybė ir švari aplinka. Jūsų pasirinkimui galite įsigyti tokių jų gaminamų produktų: nefiltruotas kanapių aliejus, kanapių sėklos ir kanapių proteinas (baltymai).

Kuo jų gaminami ir ruošiami kanapių sėklų produktai skiriasi iš kitų gamintojų? Visų pirma, šviežumu. Visus produktus jie gamina kas dvi savaites ir iškart tiekia savo klientams tiek Lietuvoje, tiek svetur. Sėklos yra rinktinės, švariai užaugintos Lietuvos šeimų ūkiuose. Be to, šeima sukaupė nemažai patirties, todėl dirba profesionaliai ir atsakingai. Jų produktai jau užsitarnavo kokybės, šviežumo ir pasitikėjimo vertą vardą.

„Kama Delivery” – vietinis turgus jūsų telefone