Dalios marinuotos ir raugintos gėrybės

Rauginti agurkai, rauginti pomidorai, alyvuogės ir kitos raugintos daržovės turgaus skyrelyje

Marija ir Dalia – mama ir dukra – dvi visada besišypsančios ir energingos moterys, kurios mūsų parduotuvės lentynas papildo raugintais maisto produktais. Mes tikri, kad jų šypsenos ir energija neblėsta dėl raugintose daržovėse esančių vitaminų, oksidantų, natūralių probiotikų ir prebiotikų, kurie ypač svarbūs šaltuoju periodu. Daržoves moterys ruošia pačios, todėl yra natūralios, be jokių nereikalingų priedų.

Šviežiai raugti agurkai, pomidorai, česnakai, česnakų žiedkočiai, kopūstai, chimči ir kitos gėrybės – ragaukite, mėgaukitės ir tuo pačiu papildykite organizmą naudingomis medžiagomis. Savo asortimentą Marija ir Dalia nuolat papildo ir šiltųjų kraštų gėrybėmis, tokiomis kaip alyvuogės, jalapenas, marinuoti pipirai, peperoni ir fantastiško skonio saulėje džiovinti pomidorai iš Turkijos. Raugintos daržovės – šaltojo sezono supermaistas. Išbandykite!

Taip pat Marija ir Dalia siūlo paragauti lietuvių ypač pamėgtą namų gamybos šakotį. Šakotis kepamas naudojant naminius kiaušinius ir sviestą.

„Kama Delivery” – vietinis turgus jūsų telefone