Turgus ar prekybos centras?

Maisto produktų turgus, prekybos centras ir klaustukas viduryje

Turgus jau nuo senų laikų yra ta vieta, kur pirkėjai traukia ieškoti šviežių produktų – mėsos, daržovių, sūrių ir daug kitų. Nors šiais laikais yra pristatyta galybė prekybos centrų ir parduotuvių, turgus vis dar išlieka miestiečių gausiai lankoma prekyvietė. Ar kada susimąstėte kodėl?

Dauguma turbūt paminėtų, jog čia pirmiausia ieško šviežių produktų. Turguje paprastai galime rasti šviežių vaisių ir daržovių. Vasaros metu turguje visada įsigysi sezoninių uogų bei grybų iš Lietuvos miškų. Turguje įprasta, kad mėsa, žuvimi ir jų produktais paprastai prekiauja vietiniai ūkininkai arba jų atstovai. Todėl čia traukia žmonės, vertinantys lietuvišką produktą.

Šviežios daržovės maisto prekių turguje. Pardavėjos ir pirkėjas fone.

Kitas didžiulis pranašumas, lyginant su prekybos centrais, tai šiltas bendravimas. Jeigu turguje lankotės dažnai, turbūt jau turite savo mėgiamus prekybininkus. Žinote, kad galite jais pasitikėti, pasitarti vienu ar kitu klausimu. O jei tiek jūs, tiek prekybininkas neskubate ir turite laisvą minutėlę, tai ir įdomių istorijų iš jų išgirsite. Vargu ar nuėjęs į prekybos centrą galėsite maloniai pasišnekučiuoti su kasininke ar salės darbuotoją. Minios žmonių ir didelis darbo krūvis nesuteikia tokios galimybės.

Ar mėgstate derėtis? Prekybos centre apie tai negali būti nė kalbos. O štai turgus yra kaip tik ta vieta, kur galite pasiderėti. Taip pat prieš įsigyjant produktą, dažnai sulauksite pasiūlymo prieš tai jo paragauti. O gal ne kartą magaryčių gavote papildomą saują sausainių ar pora obuolių? Taip būna tik turgavietėse. Išnaudokite šiuos privalumus!

Vežimėlis prekybos centro salėje. Maisto prekių lentynos šonuose.

Tiesa, šiandien turgus, ypač didmiesčiuose, atrodo kiek kitaip nei mūsų senelių laikais. Didelėse turgavietėse, kaip Vilniaus Halės turgus ar Kauno Urmo miestelis, gausu mažų krautuvėlių, kuriose rasite visko, ko širdis geidžia. Turgavietės yra šiuolaikiškos, pritaikytos šiandienos pirkėjams – tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus. Vis dažniau jos įsikuria po stogu, todėl visais metų laikais čia apsipirkti jauku ir patogu.

Be to, tokiose turgavietėse dažnai rasite tokių produktų, kokių eilinėje parduotuvėje su žiburiu nerasi. Čia dažnai įsikuria smulkieji verslininkai ir gamintojai, kurie siūlo ypatingus, nišinius produktus arba gausią tam tikro produkto įvairovę. Todėl į turgų keliauti šiandien tikrai verta. O ką daryti, jei kažkas sutrukdo nukeliauti į turgų? Visada galite pasinaudoti „Kama Delivery” privalumais ir maisto produktus iš turgaus gauti į namus ar į biurą. Juk kartais taip gera šeštadienio rytą ilgiau patįsoti lovoje ar sutvarkyti kitus reikalus. Išbandykite! Daugiau apie maisto pristatymo programėlę.

DALINTIS

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on email