Maisto pristatymas į ofisą

Maisto prekių pristatymas į namus tampa vis labiau įprastas ir natūralus. Tai patogu ypač, jei mėgstate planuoti savo pirkinius iš anksto. Nereikia užtrukti keliaujant iki prekybos centro ar ilgai stovėti eilėse. Jei parduotuvė didelė, nemažai laiko tenka sugaišti, kol randi visus reikiamus produktus. O perkant internetu viskas vyksta gerokai greičiau.

O ar dažnai užsisakote maisto prekes į biurą? „Bazzarr” komanda siūlo išbandyti šį prekių pristatymo būdą. Kokie privalumai užsakant prekes į biurą?

Visų pirma, sutaupysite jums brangaus laiko. Baigus darbą norisi kuo greičiau keliauti namo, skaniai pavakarieniauti ir ištiesti kojas po sunkaus darbo. O gal suplanuotas smagus susitikimas su draugais ir artimaisiais. Tokį vakarą kuo mažiau norisi stovėti eilėse prie kasos ar ieškoti vietos automobiliui aikštelėje. Su „Bazzarr” per kelias minutes sudėsite prekes į krepšelį, apmokėsite ir jau kitą dieną prieš darbo pabaigą sulauksite kurjerio su savo produktais. Ir tiesiai namo įgyvendinti savo planų!

Kitas privalumas, galite mėgautis kokybiškais turgaus produktais, net jei gyvenate užmiestyje. Paprastai maistas į namus pristatomas miesto ribose. Tad gyvenantieji toliau negali pasinaudoti maisto į namus paslaugomis ir privalumais. Bet jei dirbate mieste, kodėl neužsisakius, kad maisto prekės atkeliautų į jūsų darbo vietą? Tai puikus būdas aplankyti vietinį turgų neiškėlus kojos nei iš namų, bei iš biuro. O jei gyvenate atokiau, sutaupysite ir kelionę į miestą.

Kurjeris pristato maisto produktus klientei prie ofiso ar biuro. Klientė naudojasi programėle.

„Bazzarr” komanda siekia, kad maisto pristatymas į biurą vyktų greitai ir sklandžiai. Tad kaip viskas vyksta?

Programėlėje išsirenkate produktus ir pateikiate užsakymą. Įvykdžius apmokėjimą, jūsų užsakymas tampa svarbiausiu mūsų uždaviniu. Visi produktai yra ruošiami pristatymui taip, kad jus pasiektų švieži ir kokybiški. Jeigu užsakėte šviežių mėsos ar žuvies produktų, jie bus ruošiami pristatymo dieną ir gabenami specialiame šaltkrepšyje.

Prieš atveždamas produktus, mūsų uolusis ir patikimasis kurjeris jau iš pat ryto susisieks su jumis suderinti tikslų laiką dėl prekių pristatymo. Todėl laukite skambučio tą dieną, kuriai užsakėte savo maisto prekes į biurą. Rekomenduojame prekių pristatymui nurodyti laiką 1-2 valandas iki darbo pabaigos.

Jeigu pateikus užsakymą pasikeitė aplinkybės ir norėtumėte, kad prekės atkeliautų kitu adresu, kuo skubiau skambinkite mūsų kontaktiniu telefono numeriu ir kartu pasistengsime išspręsti šią problemą. Siekiame, kad jūsų užsakytos maisto prekės į biurą visuomet būtų pristatytos jums patogiu metu ir reikiamu adresu.

Šiuo metu maisto prekių pristatymas į ofisą kainuoja 3 eurus. Jeigu pirkinių krepšelio suma didesnė nei 50 eurų, prekės į biurą atkeliaus nemokamai.

Išbandykite paprastą ir greitą būdą užsakyti maisto prekes į biurą. Instaliuokite „Bazzarr” programėlę šiandien ir jau rytoj džiaugsitės šviežiais produktais iš turgaus.