Maisto pristatymas į namus

Ne paslaptis, kad kiekvienam iš mūsų svarbu, kam skiriame savo laiką ir lėšas. Atėjus savaitgaliui džiaugiamės laisvadieniais ir norime kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, draugams, savo mėgstamiems užsiėmimams. Tai viena priežastis, kodėl prekių pirkimas internetu tampa vis labiau įprastas. Taip sutaupoma daug laiko, nes parduotuves „aplankyti” galima tiesiog iš namų kompiuterio ar telefono pagalba. Be to, taip galima įsigyti prekių, kurių gal nerasite savo gyvenamame mieste.

Įsigyti rūbus, indus ar žaislus internetu yra visiškai įprasta. Taip pat įprasta ir paprasta tampa įsigyti ir maisto prekes. Maisto prekės į namus – dar vienas būdas sutaupyti brangų laiką. Jeigu esate įpratęs savo maisto pirkinius planuoti iš anksto, tuomet maistas į namus – puikus būdas iškeisti įprastą kelionę į prekybos centrą.

Kurjeris perduoda šviežius maisto produktus užsakiusiai klientei su telefonu/programėle rankoje namuose

„Bazzarr” rūpinasi tais, kurie mėgsta tam tikrų maisto produktų ieškoti turguje. Galbūt esate iš tų, kurie šviežią mėsą stengiatės pirkti tiesiai iš ūkininkų, ir ypač vertinate, kuomet vaisiai ir daržovės yra užauginti vietiniuose ūkiuose. „Bazzarr” tai ne šiaip maisto produktai į namus. Tai maisto produktai į namus iš vietinės jūsų miesto turgavietės.

Taip pat programėlės pagalba galite įsigyti tokių produktų, kurių nerasite įprastose parduotuvėse ir prekybos centruose. Ar esate ragavę kambucha gėrimo? Ar teko mėsos marinavimui išbandyti „Maži mamutai” siūlomų padažų ir pagardų? O sūriai – kaip dažnai jie karaliauja ant jūsų pietų stalo? Tai tik keletas ypatingų produktų, kurių galite paragauti ir pamėgti. Ir jums nereikės jų ieškoti blaškantis po įvairias parduotuvėles ar užsakyti atskirai iš kiekvieno pardavėjo. Viskas vienoje vietoje – „Bazzarr” programėlės parduotuvėje. Parsisiųskite programėlę ir maistas į namus atkeliaus tiesiai iš turgaus.

„Bazzarr” – vietinis turgus jūsų telefone

Su mūsų partneriais galite susipažinti jiems skirtoje skiltyje.

Šiuo metu „Bazzarr” programėle maisto prekės į namus pristatomos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tad jei gyvenate viename iš šių miestų, išbandykite „Bazzarr” siūlomus privalumus. Sutaupykite laiko mieliems širdžiai užsiėmimams. Leiskite maisto produktais iš vietinės turgavietės pasirūpinti mums.

O jei Vilnius, Kaunas ar Klaipėda nėra jūsų gyvenamasis miestas? Gal čia jūs dirbate? Tuomet maisto prekių pristatymas į biurą yra kaip tik jums!

„Bazzarr” komanda siekia, kad maisto pristatymas į namus vyktų greitai ir sklandžiai. Tad kaip viskas vyksta?

Įvykdžius užsakymą, jūsų pirkinių krepšelio pristatymas tampa mūsų svarbiausiu uždaviniu. Kiekvienas mūsų partneris gauna informaciją, kiek ir kokių produktų reikia paruošti pristatymui. Ir nesvarbu, iš kiek skirtingų programėlėje esančių skyrelių išsirinkote prekes – vieno ar kelių. Visi jie rūpinasi, kad jūsų užsakytos maisto prekės būtų tinkamai supakuotos ir perduotos kurjeriui.

Jeigu užsakėte šviežių mėsos ar žuvies produktų, jie bus ruošiami pristatymo dieną ir gabenami specialiame šaltkrepšyje. Mums svarbu, kad jus pasiektų šviežias ir kokybiškas maistas.

Prieš atveždamas produktus, kurjeris susisieks su jumis asmeniškai, kad pirkinių krepšelis pasiektų jus jums patogiu metu. Mūsų uolusis ir patikimasis kurjeris jau iš pat ryto susisieks su jumis, todėl laukite skambučio tą dieną, kuriai užsakėte savo maisto prekes į namus.

Kartais skubėdami atlikti užsakymą padarome klaidų. Gal ne tą adresą įvedėte. O gal pasikeitė aplinkybės ir norėtumėte, kad prekės atkeliautų ne į jūsų namus, o kitu adresu. Tuomet kuo skubiau skambinkite mūsų kontaktiniu telefono numeriu ir kartu pasistengsime išspręsti šią problemą. Siekiame, kad jūsų užsakytos maisto prekės į namus visuomet būtų pristatytos jums patogiu metu ir reikiamu adresu.

Šiuo metu maisto prekių pristatymas į namus kainuoja 3 eurus. Jeigu pirkinių krepšelio suma didesnė nei 50 eurų, prekės į namus atkeliaus nemokamai.

Išbandykite paprastą ir greitą būdą užsakyti maisto prekes į namus. Instaliuokite „Bazzarr” programėlę šiandien ir jau rytoj džiaugsitės šviežiais produktais iš turgaus.