Maisto produktų pristatymas

Kaip vyksta maisto produktų pristatymas?

1.

Gauname patvirtinimą apie jūsų pirkinių krepšelio apmokėjimą
Krepšelio apmokėjimas programėlės ekrane - maisto produktų pristatymas
Maisto prekių sąrašas programėlės ekrane - maisto produktų pristatymas

2.

Gauname jūsų užsakytų maisto produktų sąrašą

3.

Tiekėjai informuojami apie užsakytas prekes ir pristatymo terminą
Tiekėjai atrenka maisto prekes - maisto produktų pristatymas
Produktai saugiai supakuojami - maisto produktų pristatymas

4.

Visi produktai saugiai supakuojami ir paruošiami pristatymui

5.

Prekės perduodamos kurjeriui
Maisto produktai perduodami kurjeriui - maisto produktų pristatymas
Prekės pristatomos į namus - maisto produktų pristatymas

6.

Maisto produktai pristatomi jums į namus ar biurą

7.

Jūs džiaugiatės sutaupytu laiku ir kokybiškais produktais
Šeima džiaugiasi sutaupytu laiku - maisto produktų pristatymas

Maisto produktų pristatymas į namus šiandien tampa vis įprastesnis. Ne paslaptis, jog tokius pirkimo įpročius ypač lėmė pasikeitusi situacija dėl pandemijos. Pirmą kartą paskelbus karantiną visoje šalyje žmonės ėmė vis labiau domėtis, kaip galima įsigyti maisto prekių neišėjus iš namų. Tačiau maisto prekių pristatymas į namus jau anksčiau buvo aktualus Lietuvos gyventojams. Kokių privalumų turi toks apsipirkimo būdas?

Visų pirma, savo prekių krepšelį galite susikrauti jums patogiu metu. Jūsų neriboja parduotuvės darbo laikas. Be to, galite užtrukti tiek laiko, kiek jums reikia. Jei tiksliai žinote, kokie produktai turi atkeliauti į jūsų virtuvės lentynas, padarysite tai greitai ir patogiai. Jums nereikės vaikščioti tarp ilgų lentynų ir ieškoti norimo produkto. Pirkinius į krepšelį galite rinktis ir neskubėdami. Jei kas nors atitrauktų jūsų dėmesį nuo šio darbo, visada galėsite pratęsti vėliau.

Pasirinkę maisto pristatymą į namus išvengsite varginančio stovėjimo eilėse prie kasos. Kai po darbo pakeliui į namus dar užsukame į parduotuvę, norime kuo greičiau susikrauti prekes į krepšelį ir keliauti namo vakarienės ir poilsio. Deja, tokių žmonių dauguma, todėl eilės piko metu nusidriekia ne tik gatvėse prie šviesoforų, bet ir parduotuvėse prie kasų. Bent vieno stovėjimo eilėje galite išvengti – pirkite maisto produktus internetu arba per mobiliąją programėlę.

Kai perkate maistą internetu, galite išvengti bereikalingo pirkimo ir taip sutaupyti. Jeigu turite įprotį pirkti tik pagal susidarytą pirkinių sąrašą, bus mažiau pagundų pagriebti dar kažką iš šalia esančių lentynų. Į krepšelį sudėsite tik tai, ką esate numatęs. Be to, iš karto matysite pirkinių sumą. Todėl bus nesunku laikytis nustatytos sumos, jei esate tokią numatęs.

„Bazzarr” programėlė iš kitų internetinių maisto prekių parduotuvių išsiskiria tuo, kad čia galite įsigyti produktus, kuriais prekiaujama turguje. Dažniausiai kelionei į turgų skiriame šeštadienio rytą. O tai pats piko metas tokiose prekyvietėse. Gal keliaudami į turgų kaskart svarstote, kur palikti automobilį? Jei keliaujate viešuoju transportu, turbūt vėl skaičiuojate, kiek kilogramų šįkart svers jūsų pirkinių krepšys. Ir šiaip šeštadienį, po ilgos darbo savaitės norėtųsi ilgiau pamiegoti ir daugiau laiko skirti savo šeimai ir pomėgiams.

Su „Bazzarr” jūs sutaupysite savo brangų laiką – išvengsite ilgos ir varginančios kelionės, stovėjimo eilėse ir grūsties perkant savo mėgstamiausius produktus. Pirkinių krepšelį susidėti ir apmokėti galite jau iš anksto, o šeštadienį, kai ramiai gurkšnosite kavą, jūsų maisto prekes į namus atgabens kurjeris.

Žinoma, renkantis prekes, ypač maisto produktus, kyla ir klausimų. Ar produktai pasieks mane nepažeistose pakuotėse ir švieži? Ar nepritrūks siūlomų produktų? O kaip su šaldyta produkcija bei šviežia žuvimi ir mėsa? Jeigu šie klausimai kilo jums, būkite tikras, jie kilo ir mums, teikiantiems šią paslaugą.

Maistas į namus keliauja atsakingose kurjerio rankose. Visi maisto produktai į namus gabenami patikimose pakuotėse, todėl galite būti ramus, kad gausite juos sveikus ir tvarkingai sudėtus į maišelį ar dėžutę. Jeigu išsirinkote šviežios mėsos, žuvies ar šaldytų produktų, kurjeris atveš juos specialiame šaltkrepšyje. Na, o jeigu atsitiktų taip, jog pritrūktų jūsų užsakytos prekės, pinigai už ją bus gražinti į jūsų banko sąskaitą arba pasiūlysime jums už tą sumą įsigyti kažką kita. Kiekviena situacija yra individuali, todėl prireikus susisieksime ir rasime jums priimtiniausią sprendimą. O jei iškiltų kitų klausimų, drąsiai skambinkite ar rašykite mums. Esame pasiruošę ir atviri pasiūlymams ir pastaboms.