Maisto pristatymo programėlė

Mobiliosios programėlės tapo neatsiejamos nuo mūsų kasdienybės. Jas naudojame nuolat: tikrindami orų prognozę, skaitydami naujienas, tvarkydami finansinius reikalus ir, žinoma, apsipirkdami. Internetu šiandien galime nusipirkti viską – nuo dantų šepetėlio iki stambios buitinės technikos ar kelionės į egzotinę šalį. Taip pat ne vienas pamėgo pirkti ir maisto produktus. Argi ne puiku – maistas į namus!

Maisto produktų pristatymas į namus yra patogus ir greitas būdas papildyti savo virtuvės spinteles ir šaldytuvą įdedant kuo mažiau pastangų. Nemažai ekologiškų produktų gamintojų prekiauja internetu. Taip pat galime užsisakyti savo mėgstamas prekes iš kai kurių didžiųjų prekybos tinklų. Ir vis dėlto tam tikrų maisto prekių dažnai keliaujame į turgų. Kai ieškome tokių produktų kaip šviežia mėsa ir žuvis, kaimiški kiaušiniai, naminis varškės sūris, šviežios lietuviškos daržovės ir vaisiai – sunku surasti tinkamesnę vietą nei vietinė turgavietė. Turgus yra ta prekyvietė, kurioje tikimės rasti lietuviškų maisto produktų, užaugintų vietiniuose ūkiuose, arba iš svečios šalies atgabentų išskirtinio skonio gėrybių.

Deja, nors dauguma mėgsta skanų, kokybišką maistą, ne visiems prie širdies kelionės į turgų ankstų šeštadienio rytą. Suprasdami tai, sukūrėme produktą, kuris padeda išspręsti šią problemą. Tai – „Bazzarr” programėlė jūsų mobiliajame įrenginyje.

Ką jums siūlo „Bazzarr” programėlė?

O gi vietinį turgų jūsų telefone! Programėle naudotis nesudėtinga. Vos keli pasirinkimai ir maisto prekės į namus atkeliaus jau kitą dieną.

Pasirinkite prekes

Prekes galima išsirinkti iš kategorijų arba pasirinkus konkretaus pardavėjo/partnerio skyrelį.
Kama Delivery programėlės ekrano vaizdas - išsirinkite prekes

Prekių krepšelis

Patikrinkite prekių krepšelį ir pasirinkite „Tęsti“.
Kama Delivery programėlės ekrano vaizdas - prekių krepšelis

Pristatymo adresas

Įveskite naują arba pasirinkite jau išsaugotą pristatymo adresą. Pristatymo adresai gali būti keli: namų, darbo vietos ar kitų šeimos narių.
Kama Delivery programėlės ekrano vaizdas - pristatymo adresas

Pristatymo laikas

Prekes galime pristatyti kitą dieną arba galite jas užsakyti kelias dienas iš anksto.
Kama Delivery programėlės ekrano vaizdas - pristatymo adresas

Apmokėjimas

Pasirinkite mokėjimo būdą ir apmokėkite už prekes. Apmokėjimui galite išsaugoti kelių kortelių duomenis ar apmokėti prisijungus prie banko.
Kama Delivery programėlės ekrano vaizdas - apmokėjimas

Nekantraujate pradėti?

Užsakymo pateikimas ir apmokėjimas programėlėje

Atsidaręs programėlę pirmiausia pasirinkite miestą, iš kurio turgavietės skyrių norite rinktis produktus. Šiuo metu „Bazzarr” bendradarbiauja su Halės turgaus prekybininkais Vilniuje, Naujojo turgaus prekybininkais Klaipėdoje ir Urmo miestelio prekeiviais ir ūkininkais Kaune.

Pažymėjus miestą, matysite sąrašą skyrelių, kuriuos mes atstovaujame ir kurių produktus galite įsigyti programėlės pagalba. Prekes galite rinktis pasirinkę konkretų skyrelį – ūkininką, gamintoją ar parduotuvę. Tuomet matysite, kokių produktų gali pasiūlyti būtent šis mūsų partneris. Savo pirkinių krepšelį galite pildyti ir ieškodami prekių pagal kategorijas, pavyzdžiui, „Mėsa, gaminiai”, „Bakalėja”, „Daržovės, vaisiai”, „Riešutai, prieskoniai”. Taip pat produktus galite rasti per paieškos laukelį.

Kai jau visi produktai krepšelyje, belieka tik pasirūpinti jo apmokėjimu ir pristatymu. Jei programėle naudojatės pirmą kartą ir dar neturite savo paskyros, pirmiausia užsiregistruokite. Programėlė suteikia galimybę užsiregistruoti naudojantis Facebook arba Gmail paskyromis, todėl registracija gali trukti vos kelias sekundes. Jei tokių paskyrų nenaudojate, tiesiog užpildykite registracijos laukelius. Tuomet pridėkite naują adresą arba pasirinkite jau išsaugotąjį. Nuspręskite, kada norite sulaukti savo produktų ir pažymėkite kalendoriuje pristatymo datą. Jūsų patogumui, maistas į namus gali būti užsakomas jau kitai dienai arba suplanuotas pristatyti po kelių dienų.

Prekių krepšelio apmokėjimas vyksta internetinėms parduotuvėms įprastais būdais. Galite pasirinkti vieną iš dviejų – apmokėjimas tiesiogiai banko kortele arba bankinis pavedimas per „Paysera” mokėjimo platformą. Štai ir viskas! Dabar jūsų užsakymas yra mūsų rūpestis.

Gavę jūsų užsakymą pasirūpinsime, kad visi krepšelyje nurodyti produktai būtų paruošti pristatymui jūsų pasirinktą dieną. Bendradarbiaujame tik su patikimais prekybininkais, todėl maisto prekės į namus atkeliaus tinkamai supakuotos, šviežios ir kokybiškos. Juk to ir tikimės, kai keliaujame į turgų.

„Bazzarr” programėlės paskyros valdymas

Savo „Bazzarr” programėlės paskyroje galite sutvarkyti ar pasirinkti tam tikras funkcijas.

Koreguoti profilį. Šioje skiltyje galite koreguoti savo asmeninę informaciją. Jeigu pasikeitė jūsų telefono numeris ar elektroninio pašto adresas, nepamirškite jų atnaujinti, kad užsakymas vyktų sklandžiai.

Pristatymų adresai. Programėlė suteikia galimybę pridėti net kelis pristatymo adresus. Tai gali būti jūsų namų adresas ar darbovietė. O gal rūpinatės seneliais arba norite pradžiuginti draugą? Čia jau iš anksto galite įkelti jų adresus. Tuomet prekių užsakymas vyks dar greičiau ir sklandžiau.

Mokėjimo būdai. Kai tik atliksite pirmąjį savo užsakymą, šioje skiltyje matysite mokėjimams atliktų banko kortelių duomenis.

Mano kalendorius. Programėlėje rasite ir kalendorių, kuriame galite pažymėti jums svarbias datas, artėjančias šeimos šventes ar svarbius susitikimus. Tai padės jums geriau planuoti savo pirkinių krepšelį ir nepamiršti būtiniausių maisto produktų.

Nustatymų skiltyje galite pasirinkti programėlės kalbą. Šiuo metu ji veikia lietuvių ir anglų kalbomis. Taip pat čia galite pasirinkti, ar norite gauti naujienas bei priminimus ir kaip dažnai.

Išbandykite „Bazzarr” programėlę ir pamatysite, kaip paprastai ir greitai atkeliaus jūsų užsakyti maisto produktai į namus ar biurą.