Apie mus

Bazzarr

– tai maisto prekės į namus tiesiai iš ūkininkų ir smulkiųjų verslininkų rankų. Jei mėgstate kaimiškus produktus, tokius kaip laisvai auginamų vištų kiaušiniai, naminis sūris, ekologiškai užaugintų gyvūnų mėsa, įvairūs kepiniai, jums nebūtina keliauti į turgų. „Bazzarr” komanda siūlo jums šias ir kitas maisto prekes įsigyti neišeinant iš namų.

Kama Delivery programėlė telefono ekrane

Kaip atsirado "Bazzarr"?

Mes patys vertiname vietinių ūkininkų ir prekeivių siūlomus produktus. Mums svarbu maisto prekės kokybė ir skonis. Todėl prekių paieška ir ragavimas turguje mums yra malonus užsiėmimas. Tačiau kartu tai šiek tiek varginantis ir nemažai laiko atimantis procesas. Todėl pagalvojome, kaip būtų gera sutaupyti laiko, skirti jį kitiems maloniems užsiėmimams, bet tuo pačiu neatsisakyti savo mėgiamų produktų iš patikimų rankų. Čia geriausia išeitis – maisto produktai į namus ar į biurą.

Kadangi gyvename technologijų amžiuje, nusprendėme, kad apsipirkimą turguje galėtų palengvinti mobilioji programėlė. Ji veikia kaip internetinė parduotuvė, bet čia galite įsigyti tokias maisto prekes, kurias paprastai renkatės turgavietėse. Daugiau apie pačią programėlę skaitykite čia.

Svarbiausias mūsų tikslas – palaikyti vietinius ūkininkus ir smulkiuosius verslininkus. Mums rūpi maisto kokybė, todėl bendradarbiaujame su tiekėjais, kuriems rūpi kiekvienas klientą pasiekiantis produktas. Mūsų lentynose puikuojasi ne tik mėsa, švieži vaisiai ir daržovės iš Lietuvos ūkių, bet ir tokios išskirtinės maisto prekės kaip gurmaniški maisto pagardai ir užtepėlės, švieži kanapių produktai, raugintos daržovės, rankų darbo kombucha, įvairių rūšių sūriai ir dar daug visko! Taip pat siūlome jums paragauti iš šiltųjų kraštų atkeliavusias ir kruopščiai atrinktas maisto prekes: alyvuoges, vaisius, daržoves, sultis, pagardus ir kita.

Šiuo metu mobiliosios programėlės „Bazzarr” pagalba maisto prekės į namus pristatomos Vilniuje (Kaune ir Klaipėdoje). Jei esate vilniškis, mūsų partnerių siūlomus produktus galite įsigyti ir atvykę į Halės turgų. Kaune mus rasite Urmo miestelyje, o Klaipėdoje – Naujajame turguje.

Naudodamiesi „Bazzarr” programėle užsisakykite maisto prekes į namus jau šiandien, o rytoj gardžiuokitės išskirtinės kokybės ir skonio produktais.

Kama Delivery programėlė telefono ekrane